• 1401/03/24 - 10:47
  • تعداد بازدید : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیشرفت 90 درصدی پروژه ساخت میدان عرضه دام در شهرستان خرم آباد

مدیرکل دامپزشکی استان لرستان در بازدیداز میدان عرضه دام زنده شهرستان خرم آباد، از پیشرفت 90 درصدی این پروژه حبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان لرستان،فرماندار شهرستان خرم آباد به اتفاق مدیرکل دامپزشکی لرستان ،مدیرکل محیط زیست وسایر اعضای شورای اداری شهرستان خرم آباد ،عصر روزدوشنبه از پروژه احداث میدان عرضه دام زنده در جنوب شهر خرم آباد بازدید نمودند.

در حاشیه این بازدید،دکترزبردست ضمن تشکر از فرماندار شهرستان خرم آباد وهیات همراه ،عنوان کرد: تولید گوشت در لرستان سالیانه بیش از 32هزار تن می باشد ،لذا ضرورت صنعتی سازی عرضه دام در حمایت ازاین صنعت بسیار اثرگذار می باشد ودر این راستا احداث میادین عرضه دام در پیشرفت وپشتیبانی صنعت دامپروری دارای نقش بسزایی می باشد.

مدیرکل دامپزشکی لرستان افزود: درسنوات گذشته یکی از ایرادات اصلی  در شهر  خرم آباد ،عرضه دام زنده در حاشیه شهر بود که با احداث این میدان دام و وجود یک میدان دام دیگر در خرم آباد ،امیدواریم این مشکل برای همیشه در مرکز استان حل شود.

در ادامه مهندس دریکوند فرماندار شهرستان خرم آباد ضمن تشکر از سرمایه گذاری صورت گرفته توسط سرمایه گذار پروژه وانجام پیگیری های صورت گرفته توسط اداره کل دامپزشکی لرستان،از کلیه دستگاههای متولی کمیته سلامت شهرستان خرم آباد خواست تا در خصوص انتقال دامها به این مرکز همکاری لازم را به عمل آورند. 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 287132
کلمات کلیدی
ravabet فروغی

ravabet فروغی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه